Opcje przeglądania

koło 160 cm

Okrągłe obrusy 160 cm podkreślą walory Twojego stołu

Różnorodność stołowych nakryć daje mnóstwo możliwości na przygotowanie stylowego przyozdobienia. Dla stołów okrągłych jednym z rozwiązań są obrusy w takim samym kształcie. Dzięki nim meble stają się prawdziwą ozdobą kuchni lub salonu. Zarówno w dni powszednie, jak i podczas szczególnych okazji. Jeśli chcesz zatem zadbać o walory wizualne stołu, możesz skorzystać w tym celu z obrusów w kształcie koła 160 cm.

Obrus adekwatny do wielkości stołu

Okrągłe obrusy 160 cm to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy średnica stołu wynosi 120 cm. A to dlatego, że uzyskasz wówczas odpowiednią wielkość zwisu. Mebel dzięki temu będzie prezentował się elegancko, a samo zasiadanie przy stole stanie się czystą przyjemnością. To jeden z najważniejszych aspektów, chcąc stworzyć odpowiednie warunki, chociażby do wspólnej celebracji.

Stylowe wzornictwo i stonowana kolorystyka

Do Twojej dyspozycji mamy okrągłe obrusy o rozmiarze śr. 160 cm, które wyróżniają się naturalnym wyglądem. Decyduje o tym połączenie tkaniny zawierającą len z gipiurą obrusową. Dzięki temu całość prezentuje się niezwykle stylowo. To również ze względu na łagodną i stonowaną kolorystykę, która nie męczy wzroku, ani nie rozprasza. Przytulność barw powoduje, że zasiadanie przy tak nakrytym stole cieszy podwójnie, a całe pomieszczenie wygląda przytulniej. Jeśli pragniesz stworzyć w taki oto sposób wyjątkową aranżację, już teraz skorzystaj z naszych propozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl