Obrus wielkanocny 85x85 cm wiosenna zieleń zajączki
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Obrus wielkanocny 85x85 cm – wiosenna zieleń, zajączki, haft pisanki i kwiaty
Szukasz obrusu wielkanocnego, który od razu „ustawi” świąteczny stół, ale bez krzykliwych kolorów? Ten obrus 85x85 cm w kolorze wiosennej zieleni łączy naturalny, świeży wygląd z dopracowanymi detalami: białe zajączki (aplikacje), haftowane pisanki i drobne wiosenne kwiaty.
Specyfikacja obrusu
- Rozmiar: 85 × 85 cm (tolerancja ±2%)
- Kształt: kwadratowy
- Kolor: wiosenna zieleń
- Materiał: 100% poliester
- Motyw / zdobienie: zajączki, haft pisanki, kwiaty
- Styl: wielkanocny, wiosenny, dekoracyjny
- Przeznaczenie: stół jadalni, salonie, ława – dekoracja na Wielkanoc i wiosnę
Opis
Jeśli szukasz czegoś, co w prosty sposób odmieni aranżację stołu, obrus wielkanocny 85x85 w kolorze wiosennej zieleni jest dokładnie takim „mocnym, ale spokojnym” akcentem. Zielone tło daje efekt świeżości i pasuje do naturalnych wnętrz, a jednocześnie świetnie współgra z bielą, drewnem i pastelami.
Największe wrażenie robią białe zajączki rozmieszczone przy krawędziach – to wyraźny, świąteczny motyw, który od razu kojarzy się z Wielkanocą. Całość dopełniają haftowane pisanki i wiosenne kwiaty – różne drobne elementy, które dodają „rękodzielniczego” charakteru i sprawiają, że obrus wygląda bogato, ale nadal lekko.
To obrus dekoracyjny na Wielkanoc, który dobrze wygląda zarówno w klasycznej jadalni, jak i w nowoczesnym salonie. Rozmiar 85x85 cm pasuje na mniejszy stół, kwadratową ławę lub jako ozdoba na większym blacie (np. centralnie, jako mocny punkt aranżacji).
Dlaczego warto wybrać obrus wielkanocny w kolorze wiosenna zieleń?
Bo to kolor, który „robi” klimat wiosny bez przesady: odświeża stół, pasuje do jasnej zastawy i naturalnych dodatków, a motywy zajączków, pisanek i kwiatów natychmiast budują świąteczną atmosferę.
Jak wyeksponować obrus 85x85 cm, żeby wyglądał najlepiej?
Najładniej prezentuje się na drewnianym blacie albo jasnym stole. Dodaj białe talerze, szkło i akcenty w pastelach (róż/żółć/zieleń). Wystarczy wazon z tulipanami i gotowe – stół wygląda „odświętnie”, ale nadal naturalnie.
Czy rozmiar 85x85 cm będzie pasował na mój stół?
To świetny wybór na mniejsze stoły i ławy oraz jako dekoracja na większym blacie (ułożony centralnie).
| Rodzaj produktu | obrus wielkanocny na stół |
| Kształt | kwadratowy |
| Rozmiar | 85x85 cm |
| Tolerancja rozmiaru | +/- 2% |
| Kolor | zielony |
| Wykończenie/Styl | aplikacje zajączków, haftowane pisanki i kwiaty |
| Materiał | poliester 100% |
| Zastosowanie | stół w jadalni, salonie, ława; dekoracja na Wielkanoc i wiosnę |
| Kolekcja | wielkanocna |
| Marka | DeHome |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa

